29 Eylül 2009 Salı

Eric Clapton & Jeff Beck


2010'un çekici konserlerinden bir tanesinin haberi ve biletleri, internete düştü. Jeff Beck ve Eric Clapton, geçen yılki Ronnie Scott's Londra ve Japonya performansları sonrasında tekrar paylaşacaklarını açıkladı. Gönül isterdi ki, bu konser İstanbul'da olsun ve U2 konserinin yarattığı sevinç, bu konserle iyice tavan yapsın.

Yine de bu iki "British Invasion" efsanesini beraber izleyebilecek şanslı kişiler için haberimizi verelim: Konser, 13 Şubat 2010'da Londra'nın meşhur konser alanı O2 Arena'da. Hmm, Clapton için değişik bir yer, biz kendisini Royal Albert Hall'da görmeye alışmıştık oysa ki. Biletler, dün, yani 28 Eylül 2009 itibariyle satışa sunuldu ve görünüşe göre bir bölüm yerlerin biletleri çoktan tükendi.

Biletleri bu linkten satın alabiliyorsunuz:

Özellikle son dönemlerde, çalışı iyice güzelleşen ve 2009'da Metallica ile beraber Rock and Roll Hall of Fame'e kabul edilen Jeff Beck'i, blues efsanesi Clapton'la izlemek, özellikle ikilinin "As We've Ended As Lovers" gibi parçalardaki performanslarına tanık olmak harika bir his olmalı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder