21 Ekim 2009 Çarşamba

Hall of Fame Bombalıyor!


Rock and Roll Hall of Fame, 29 ve 30 Ekim'deki 25. Yıl Kutlamaları çerçevesinde bombalamaya devam ediyor. Derya'nın haberinde belirttiğine ek olarak, Eric Clapton, Jeff Beck ve blues efsanesi Buddy Guy da ortak bir performans sergileyecekler. Biz de gidemeyeceğimizden, etkinliğin You Tube görüntülerini dört gözle bekleyeceğiz.

Tek bombalayan Hall of Fame de değil: Clapton, son dönemlerde baya popüler. Amerikalı graffiti sanatçısı Clash, 29 Ekim - 9 Kasım tarihleri arasında, New York'daki Showroom'da gitar dizaynlarını meraklılarıyla paylaşıyor olacak ki bu dizaynların içinde Clash'in 2001-2004 yılları arasında Clapton'a özel olarak boyadığı Fender Stratocaster'lar da bulunuyor. Crash'in websitesine buradan ulaşıp yaptıklarını inceleyebilirsiniz.

Bunun dışında tam da dün akşam itibariyle, Clapton, İngiliz TV'sinde Jools Holland'a katıldı ve bir soul müzik efsanesi olan Smokey Robinson ile performans sergiledi. Videolar You Tube'a düşmüş bile. Clapton'ı tatlı bir müziğin üzerine jam yaparken görmek oldukça keyifli. Bu arada, yine uzattığı saçlarıyla, eski hallerini hatırlatması daha da keyifli.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder