23 Ekim 2009 Cuma

U2 İstanbul Bilet Fiyatları



2010'daki U2 konserinin biletleri satışa çıkmış. Daha şimdiden bir reklam bombardımanı başlamıştı zaten, radyo eksen ve ntv bu bir seneyi zehir edecekler gibi gözüküyor. 100bin kişi gelir o konsere tabiki, ama bir sene boyunca o amaç için yapılacak reklamları, hele konser haftası yapılacakları düşünemiyorum. Tüm Türkiye'yi kitlerler muhtemelen. U2 şimdiye kadar pek dinlemedim, 2000lerin başında MTV'de kliplerinden ve birkaç sene önce Antalya'da bir süre tek başıma sıkıntı konusunda doktora yaparken bir derginin verdiği beleş DVD'den biliyorum. O DVD'den sonra bile dur bir bakayım şunlara dememiştim, bu konser vesilesi ile der miyim bilmiyorum. Seneye Ağustos ayında, konsere gidiyoruz huleeeeyn diye burada coşar mıyım ona da erken konuşamam ama şimdiye kadar inanılmaz itici gelmiştir bana her şeyleri.

Haberden okuduğuma göre de, bu konserin İstanbul'un 2010'daki kültür başkenti olmasıyla da ilgisi var. Bakalım bu kültür başkenti olma olayı, böyle popüler reklam konserleriyle mi olacak, yoksa hayatımızın her alanına sokabilecekler mi. Türkiye'de genelde birincisi ya da hiçbiri olur çünkü.

Biletler 2 Kasım'da satışa çıkıyor;

Saha içi : 100 TL

1. Kategori 375 TL
2. Kategori 300 TL
3. Kategori 225 TL
4. Kategori 175 TL
5. Kategori 125 TL
6. Kategori 75 TL
7. Kategori 50 TL

Özel loca fiyatı (12-14 ve 16 Kişilik Localar) : 750 TL

Saha içinde, sahnenin hemen önündeki özel alanda yer alan Red Zone paketi : 550 TL


1 yorum:

  1. Güzel gruptur. Bono biraz sulandırsa da önyargısız dinlemek lazım. Grubun geri kalanı da çok sevmiyor politik tepkimeleri. Hepsi işinde gücünde, enstrümanını güzel icra eden tonton kişiliklerdir. Hemen kurban etmeyin.

    YanıtlaSil