10 Aralık 2009 Perşembe

Clapton Konseri Tahminleri


Madem Clapton Türkiye'ye geliyor, biz de belirli duyuru ve tahminleri sizlerle paylaşalım.

Derya'nın haberinde belirttiği gibi, Eric Clapton 13 Haziran 2010 Pazar akşamı Santral İstanbul'da bir konser verecek. İnternetteki yorumların bir bölümü, "Koskoca Clapton Kuruçeşme Arena'da olmalıydı" dese de şahsi görüşüm 2006'da Royal Albert Hall'da izlediğim Clapton'ı bırak Kuruçeşme'yi, Santral'i; Kardeşler Düğün Salonu'nda kuru pasta limonata eşliğinde bile izlerim şeklinde...

Biletler daha satışa çıkmadı, ne zaman çıkacak bir açıklama yok. Ancak ben Eric'in resmi fan sitesi Where's Eric'i takip ediyorum. Biletler piyasaya çıktığında, bu site de gerekli bilgileri veriyor.

Clapton, İstanbul'da Steve Winwood ile çalıyor olacak. İkilinin 2008 konserlerinin albümü, bu sene Grammy'e aday oldu. 2010 turnesinin bazı konserlerinde Clapton ile birlikte sahneyi paylaşacak The Who solisti Roger Daltrey ise İstanbul'da olmayacak.

Ve gelelim Clapton'ın grubuna...Amerika turnesindeki müzisyenler aşağıdaki şekilde: Steve Gadd (bateri), Willie Weeks (bas), Chris Stainton (klavye), Walt Richmond (klavye), Michelle John (geri vokal) and Sharon White (geri vokal)

Çok değişiklik olur mu bilmiyorum. Bekleyip göreceğiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder