16 Nisan 2010 Cuma

Janick Gers'ten Haberler


Iron Maiden gitaristi Janick Gers, enteresan adamdır vesselam. Sahnedeki duruşu olsun, gitar çalışı olsun sürekli enteresanlıkları vardır kendisinin. Ama ne de olsa Maiden İdman Yurdu'ndan. Kendisini severiz, Maiden'ın Bruce'suz, Adrian'sız zor günlerinde gitarları Murray ile beraber sırtlamışlardır. Maiden'da bir nevi orta saha ya da defans pozisyonunda görebiliriz kendisini...

Janick son olarak enteresan bir olaya karışmış. Simply Dutch isimli Kuzey Yorkshire'da bulunan bir mobilya mağazası, içeride bir penis heykeli sergilediği için, 80 pound'luk cezaya çarptırılmış. Dükkanın etrafında yaşayan kişiler, rahatsızlık duydukları bu olayı yetkililere şikayet eder etmez, dükkandaki penis heykeli acilen kaldırılmış ve dükkan sahibi de bu aktivitesinden dolayı 80 pound'u ödeme zorunluluğuyla karşı karşıya kalmış.

Dükkan sahibinin karşılaştığı bu durum internette sağlam bir protesto ile karşılanmış ve bu protestoculardan biri de bizim köyün oğlanı Janick Gers olmuş. Hatta bir ara Maiden şarkısı "Can I Play With Madness"ın bu kampanyaya özel "Can I Play With Penis" isimli bir versiyonunu kaydetmeyi planlamış da benim bildiğim Steve Harris iki tokat atar durdurur bizim oğlanı.

Hey gidi Janick...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder